KONST / Litografier / Färglitografi 15799342
nr 1579 9342
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Signerad, numrerad HC. Färglitografi, bildmått: 42x58 cm, yttermått inklusive ram: 74x94 cm
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 november 2023
kl 18:44:29
20/11 16:04:38
20 nov
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz